Plan Biznesowy

$ 15 /miesiąc/użytkownik


DARMOWY 14-dniowy okres testowy! Brak konieczności posiadania karty kredytowej.


Wszystko co trzeba dla Twojego biznesu!


  • Wielu użytkowników może korzystać z jednego konta
  • Nielimitowana liczba połączeń z siecią
  • Nielimitowana historia komunikacji
  • Nielimitowana liczba transakcji
  • Zaawansowane ustawienia pól
  • Pełen dostęp to narzędzi umożliwiających integracjęDostępny jest również darmowy Plan Osobisty (jedno konto, 5 transakcji, 1GB pojemności, 3000 kontaktów).nCRM jest prostym, ale funkcjonalnym systemem CRM, który może być użyty do śledzenia transakcji i którego obsługi można się nauczyć w pięć minut.
Jordan Zoot, Managing Director & CEO, aBIZinaBOX
Jest najabrdziej kompletnym systemem CRM jaki znam, a dzięki pełnej integracji z Google, Twitter, Linkedin spełniło się moje marzenie.

Taylor Miles, President, WebbROI
nCRM pozwala nam zyskać na transparentności i pomaga w dużym stopniu dokumentować naszą wewnętrzną komunikację.

Daniel Pesis, Cofounder, SociaLink
nCRM pozwala nam działać w obrębie wszystkich naszych sieci społecznościowych będąc cały czas na jednej stronie!

Stephen R DeMaries,Vice President, Strategic Capital Consulting Co, LLC
nCRM dramatycznie zwiększył liczbę kontaktów z moimi klientami. Teraz uchodzę za dużo bardziej wnikliwego biznesmena, który pamięta wszystkie szczegóły na temat swoich klientów.
John King, Director, Engentia
nCRM umożliwił mi łączenie się za pomocą portali społecznościowych w sposób, którego nie znałem. nCRM, dzięki swojej prostocie, pomaga mi także z łatwością pielęgnować relacje.
Coretta Jackson,Marketing & Strategic Planning Director, Businessethos.comNajczęściej zadawane pytaniaMasz 14 dni aby przetestować wersję biznesową nCRM, bez konieczności posiadania karty kredytowej. Po 14 dniach poprosimy Cię o dane do Twojej karty, aby móc naliczyć opłatę za dalsze użytkowanie konta biznesowego.
Dodawanie i usuwanie użytkowników z konta biznesowego nCRM jest proste i szybkie. Po prostu zapraszasz lub usuwasz użytkownika w zakładce "Settings". Jeśli masz konto "Personal", musisz wykupić konto "Business", aby móc dodawać użytkowników.
To nie problem! Możesz dodać 25GB pojemności do Twojego konta za jedyne $25 miesięcznie.O nas

Zależy nam na propagowaniu idei współpracy w świecie biznesu. Pamiętajmy, że to my i nasze firmy tworzą w dużej mierze Polską gospodarkę, a dzięki zmianie mentalności społeczeństwa z nastawieniem na współpracę, otwarciem na znajomości i wartości w biznesie każdy będzie mógł osiągnąć sukces.

Partner Nimble

Social CRM

facebook